Svetovni dan čebel – skupaj s Slovenskimi železnicami smo v Grosupljem posejali sončnice
OBJAVILInformativna redakcijaon 20 maja, 2026
Slovenske železnice so lani v sodelovanju z desetimi občinami, med njimi tudi z občino Grosuplje, ob železniških progah posejale sončnice – simbol povezovanja, trajnosti in odgovornega odnosa do okolja. V Grosupljem je sajenje sončnic v zadnjih letih postalo že lepa tradicija. Projekt… več